Дозатор мийного засобу перистальтичний 3 л/год 35 Вт 230 В призначений для точної автоматичної подачі рідких мийних засобів, концентратів і хімії у побутових та промислових системах. Використовується у пральних і мийних установках, а також у технологічних лініях, де потрібне дозування рідини за часом.
Робота пристрою базується на перистальтичному принципі: рідина проходить лише через еластичний шланг без контакту з механічними елементами насоса. Це знижує ризик забруднення, запобігає корозії внутрішніх частин і збільшує строк служби обладнання.
Дозатор оснащений вбудованим таймером, який забезпечує циклічну подачу рідини та дозволяє точно налаштовувати інтервали роботи.
Технічні характеристики:
| Параметр |
Значення |
| Тип виробу |
Перистальтичний дозатор |
| Призначення |
Для дозування рідких мийних засобів |
| Продуктивність |
3 л/год |
| Потужність |
35 Вт |
| Напруга живлення |
230 В |
| Частота мережі |
50 Гц |
| Тип керування |
З таймером |
| Виробник |
Universal |
| Артикул |
361618 MP3-BT |
| Кількість у комплекті |
1 шт. |
Поради з експлуатації:
- використовуйте сумісні хімічні розчини
- регулярно перевіряйте стан шланга
- не допускайте роботи насоса «всуху»
- очищайте систему при зміні типу рідини
Поширені помилки при встановленні:
- неправильне підключення вхідного та вихідного шланга
- встановлення без фіксації на поверхні
- використання невідповідної напруги живлення
- ігнорування налаштування таймера
Оцінка складності заміни: Низька
Покрокова інструкція з встановлення:
- Оберіть місце встановлення з доступом до електроживлення
- Закріпіть дозатор на поверхні
- Підключіть вхідний і вихідний шланги
- Перевірте герметичність з'єднань
- Підключіть пристрій до мережі 230 В
- Налаштуйте таймер подачі рідини
- Виконайте пробний запуск
Попередження: ⚠ Перед підключенням переконайтеся у відповідності напруги мережі. Не допускайте потрапляння вологи на електричні компоненти. Під час роботи з хімічними засобами використовуйте засоби індивідуального захисту.