Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця:         08:30 до 18:00

Субота:                              10:00 до 15:00

Неділя:                               12:00 до 14:00

0
Мій кошик

DeLonghi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

De'Longhi: Італійська майстерність та інновації в кожному домі

Заснування та розвиток: De'Longhi, італійський виробник дрібної побутової техніки, зародився в Тревізо у 1902 році як невелика майстерня з виробництва промислових компонентів. З 1950 року компанія почала активно розвиватися, ставши великим виробником переносних обігрівачів та кондиціонерів. З часом асортимент De'Longhi розширився до майже всіх категорій дрібної побутової техніки для приготування їжі та прибирання будинку.

Інновації та дизайн: De'Longhi відомий своїми інноваціями, зокрема серією еспресо-машин Artista, морозивницями та переносними кондиціонерами Pinguino. Продукція компанії неодноразово отримувала нагороди за дизайн, зокрема лінійка кухонної техніки Esclusivo була відзначена нагородою Red Dot у 2007 році.

Глобальне розширення: Покупка британського виробника побутової техніки Kenwood у 2001 році дозволила De'Longhi розширити своє виробництво в Китаї. У 2012 році компанія придбала вічні права на виробництво продукції під брендом Braun від Procter & Gamble. De'Longhi також активно працює на ринку HVACR (опалення, вентиляція, кондиціонування повітря та холодильне обладнання) завдяки придбанню Climaveneta S.p.A. та DLRadiators.

Сучасність: На сьогоднішній день De'Longhi керує 13 виробничими потужностями та 30 міжнародними дочірніми компаніями, що підтримують продажі у 75 країнах світу. Міжнародні продажі складають майже 75% від загального доходу групи, який у 2010 році перевищив 1,63 мільярда євро.

 
Розгорнути
Вгору
Поспілкуємось у Instagram? Поспілкуємось у Telegram? Поспілкуємось у Viber?